Drugi już w tym roku Jarmark Sztuki Regionalnej za nami.

W niedzielę 20 sierpnia br. pogoda spłatała nam niespodziankę. Padało od samego rana. Organizatorzy w zawsze pewnym osobowo składzie wstawili  się na biwaku o godz. 815. Nikt nie wątpił, że Jarmark się nie odbędzie. Przygotowano teren biwaku do zapowiedzianej imprezy. Rozstawiono namioty, stoły i ławki. Przed godz. 10-tą przyjechali pierwsi wystawcy z najdalszych rejonów; z Żywca oraz nasi Bystrzańscy.  Czekaliśmy wszyscy razem na poprawę pogody, zanik opadów deszczu. Na dzieci czekały do rozłożenia dmuchańce oraz animatorzy zabaw.

Aura pozwoliła nam zacząć się dobrze bawić dopiero ok. godz. 13-tej.

Pani Agnieszka malowała piękne wzory na twarzach milusińskich. Dzieci i dorośli bawili się w najlepsze tworząc wielkie bańki mydlane. Zagrał i zaśpiewał dla nas Zespół Regionalny ze Szczyrku. Toczyły się poważne rozmowy w gronie męskim i damskim.  Wystawcy, których nie odstraszyła aura pogody wystawili swoje dzieła sztuki  ciesząc swoją sztuką przybyłych na nasz Biwak mieszkańców i gości.

Jeśli ktoś myśli, że podczas deszczu można się tylko nudzić, to jest w dużym błędzie. Wszystko zależy od naszej pomysłowości i chęci. Wypróbowaliśmy to na naszym Jarmarku i gwarantujemy, że pogoda nigdy nie popsuje Wam żadnego dnia.

Zapraszamy na Jarmarki Sztuki Regionalnej w przyszłym roku.


Bystra